אודותינו

ק.מ דנאור סוכנות לביטוח בע"מ

ק.מ דנאור סוכנות לביטוח בע"מ הוקמה בשנת 1987 ולאורך 30 שנות פעילותה בענף ביססה את מעמדה המקצועי כאחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל.
הסוכנות ממקדת את פעילותה במספר ענפי ביטוח ובכל אחד מהם היא מאפשרת לקהל לקוחותיה ליהנות ממגוון רחב של פתרונות ביטוח בהתאמה אישית.

שירותי החברה

כאחת מסוכנויות הביטוח המנוסות והמובילות ביותר בענף, ק.מ דנאור סוכנות לביטוח מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רחב של שירותים המותאמים לצרכים הביטוחיים של כל מבוטח/ת.
שירותים אלו כוללים בין היתר: ייעוץ מקצועי לתכנון והקמת פוליסות, ליווי דינמי וטיפול אישי לאורך כל תקופת הביטוח וטיפול מקצועי בתביעות ביטוח במידת הצורך.
שירותים אלו מוצעים על ידי מחלקות השירות השונות הפועלות בחברה, כאשר כל מחלקה מתמחה בענף ביטוחי אחר.

מחלקות השירות בחברה

ק.מ דנאור סוכנות לביטוח, עוסקת ומתמחה במספר ענפי ביטוח שונים באמצעות כל אחת ממחלקות השירות הבאות:

מחלקת ביטוחים אלמנטאריים – מחלקת שירות מקצועית המתמחה בתכנון והקמה של פוליסות רכב, אופנוע ודירה. כמו כן, המחלקה מתמחה בשיווק פוליסות לרכבי סיור ותיור, ביטוחי משאיות, מלגזות ו-צמ"ה (ציוד מכני הנדסי).

מחלקת ביטוחי עסקים – מחלקת שירות מקצועית המתמחה בתכנון והקמה של פוליסות לבתי עסק, יזמים עסקיים, קבלנים ובעלי מקצועות חופשיים.
שירותי המחלקה כוללים גם התמחות מיוחדת בתכנון פוליסות לענף ההפקות וענף המסעדנות.

מחלקת ביטוחי בריאות – מחלקת שירות מקצועית המתמחה בתכנון והקמה של פוליסות בריאות, ביטוחי מחלות קשות, ביטוחי תאונות אישיות, ביטוחי סיעוד, ביטוחי נסיעות לחו"ל, ביטוחי אובדן כושר עבודה, ביטוחי נכות מתאונה ו/או נכות מקצועית.

מחלקת ביטוחי חיים – מחלקת שירות מקצועית המתמחה בתכנון והקמה של פוליסות ביטוח חיים וביטוחי חיים למשכנתא.

מחלקת שירותים פיננסיים – מחלקת שירות מקצועית המתמחה בתכנון מהלכים פיננסיים באמצעות קופות גמל, קרנות השתלמות, קופה מרכזית לפיצויים ומרכיבים ביטוחיים נוספים.

ק.מ דנאור-סוכנות לביטוח פועלת למען לקוחותיה מול כל חברות הביטוח הגדולות: הראל, מגדל, אילון, מנורה ו-שירביט, והיא מתמחה במתן שירותי ביטוחי המתאפיינים בליווי אישי ומקצועי לאורך כל תקופת הפוליסה.

צור קשר

לפרטים ומידע נוסף מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!