ביטוחי חיים רוכשים רק מהמומחים של דנאור סוכנות לביטוח

מחפשים אחר פתרונות ביטוח בתחום ביטוחי החיים? אצלנו ב-ק.מ דנאור סוכנות לביטוח, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות ביטוח בהתאמה אישית גם בתחום ביטוחי זה.

אנחנו בחברת ק.מ דנאור סוכנות לביטוח, עוסקים ומתמחים בענף ביטוחי החיים מאז שנת 1987, כאשר הידע והניסיון המקצועי העומדים לרשותנו בתחום זה מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות ממוצרי ביטוח ייעודיים המשלבים בתוכם את כל מרכיבי הביטוח הנדרשים להם בהתאמה אישית.

מוצרי הביטוח השונים המתוכננים ומשווקים על ידינו בתחום ביטוחי החיים כוללים בין היתר:

ביטוחי ריסק – כיסוי ביטוחי למקרה מות המבוטח/ת

ביטוחי חיים בשילוב ביטוחי נכות כתוצאה מתאונות עבודה ו/או מחלות מקצוע, תאונות דרכים ותאונות אישיות

ביטוח סיכונים מורחב – כיסוי ביטוח המשלב בין ביטוח אובדן כושר עבודה לביטוחי מחלות קשות וביטוחי תאונות אישיות

ביטוח אנשי מפתח – כיסוי ביטוחי המיועד לצרכי הגנה על משקיעים בחברות מפני מותו הלא צפוי של איש מפתח המחזיק בידע העלול להשפיע על המשך קיומה של החברה ו/או רווחיה.

ביטוח שותפים – כיסוי ביטוחי המשמש מעין הסדה חוזית למקרים בהם אחד מהצדדים לשותפות העסקית הולך לעולמו ו/או סובל ממצב בריאותי שאינו מאפשר לו לתפקד.

ביטוחי חיים בהתאמה אישית

על מנת להעמיד לרשות קהל לקוחותינו את פוליסות החיים המורחבות והמשתלמות ביותר בענף, אנחנו בחברת ק.מ דנאור סוכנות לביטוח פועלים בהתאם לשיטת ביטוח ייחודית אותה פיתחנו לאורך 30 שנות פעילותנו בענף. שיטה זו מבוססת על התאמת מרכיבי הפוליסה לצרכיו הייחודיים של כל מבוטח/ת ועל ההיכרות רבת השנים שלנו עם תנאי הפוליסות המוצעות לכם בתחום ביטוחי החיים על ידי חברות הביטוח הגדולות.

תנאי הפוליסה ומרכיביה מתוכננים על ידינו בהתאם למספר פרמטרים המאפיינים את המבוטח/ת, לרבות, גיל, תחום עיסוק, מצב בריאותי, גובה השכר החודשי וסגנון החיים. פרמטרים אלו מסייעים לנו לתכנן ולהקים פוליסות ביטוח המותאמות לכל מבוטח/ת באופן אישי והן מעמידות לרשותו את המענה האופטימאלי ביותר בכל אותם מקרים בהם נדרש להפעיל את הפוליסה.

צור קשר

לפרטים ומידע נוסף מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!