ק.מ דנאור – מומחים לביטוחי אחריות מקצועית

בעלי מקצועות חופשיים? אצלנו ב-ק.מ דנאור סוכנות לביטוח, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות ביטוח בתחום ביטוחי אחריות מקצועית.

אנחנו בחברת ק.מ דנאור סוכנות לביטוח, עוסקים ומתמחים בענף הביטוח לאנשי עסקים ובעלי מקצועות חופשיים מאז שנת 1987.
אחד ממוצרי הביטוח העסקיים שלנו הינו ביטוח אחריות מקצועית המותאם לבעלי מקצועות חופשיים מכל תחומי העיסוק, לרבות, עורכי דין, רואי חשבון, מנהלי תיקי השקעות, אדריכלים, מעצבי פנים, מתווכי נדל"ן, יועצים עסקיים קבלני שיפוץ, מטפלים אלטרנטיביים, מדריכי ספורט ובעלי מקצועות חופשיים נוספים העלולים למצוא את עצמם מתמודדים עם הליכי תביעה המופנית כנגדם בגין שירות/ייעוץ מקצועי אותו הם סיפקו ללקוחותיהם.

הפוליסות שלנו לביטוחי אחריות מקצועית מותאמות באופן אישי לכל מבוטח/ת וזאת בהתאם לתחום עיסוקו, הניסיון המקצועי העומד לרשותו, היקף השירותים אותם הוא מספק וכדומה.

עיקרי הפוליסה

ביטוח אחריות מקצועית מיועד לצרכי כיסוי ביטוח בכל אותם מקרים בהם המבוטח נדרש להתמודד עם תביעה המופנית כנגדו ע"י לקוחותיו. הכיסוי הביטוחי המוצע לכם על ידינו מאפשר לכם ליהנות מכיסוי מורחב להוצאות המשפטיות להן תדרשו על מנת להתגונן בפני תביעה כזו או אחרת המופנית כנגדכם על ידי לקוח.

כידוע, בעלי מקצועות חופשיים חשופים יותר לתביעות משפטיות – רשלנות, מחדל ו/או בעיות שנגרמו בתום לב. עיקרי הפוליסה המוצעת על ידינו בתחום זה כוללים:

  • כיסוי ביטוחי לצרכי מימון הוצאות משפטיות
  • כיסוי לתביעות עקב נזק אשר נגרם לצד ג' כתוצאה מרשלנות מקצועית של המבוטח ו/או עובד מטעמו
  • כיסוי הוצאות משפטיות מעבר לגבולות האחריות

בדומה לכל מוצר ביטוחי אחר המשווק על ידינו, גם בתחום ביטוחי אחריות מקצועית, אנחנו בחברת ק.מ דנאור סוכנות לביטוח מתחייבים להליך תכנון מקדים המותאם למכלול הצרכים הביטוחיים של כל מבטוח/ת.
במקביל, אנו פועלים גם בתחום זה מול חברות הביטוח המובילות בענף, וזאת במטרה להעמיד לרשותכם את פוליסות הביטוח המורחבות והמשתלמות ביותר בענף.

 

צור קשר

לפרטים ומידע נוסף מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!