30 שנות פעילות ענפה בתחום ביטוחי דירה

עומדים לרכוש או לחדש את הביטוח לדירה? אצלנו ב-ק.מ דנאור סוכנות לביטוח, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות ביטוח בהתאמה אישית גם בתחום ביטוחי דירה.

ביטוחי דירה – מבנה ותכולה

אנחנו בחברת ק.מ נדאור סוכנות לביטוח, עוסקים ומתמחים בתכנון ושיווק פוליסות דירה מאז שנת 1987. הידע והניסיון המקצועי אותו רכשנו לאורך השנים בתחום ביטוחי זה, מאפשר ללקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות ביטוח בהתאמה אישית.

מוצרי הביטוח המתוכננים ומשווקים על ידינו בתחום ביטוחי הדירה כוללים בין היתר:

  • ביטוח מבנה – כיסוי ביטוחי מפני סיכונים כגון רעידת אדמה, נזקי טבע, נזקי צנרת, נזקים בזדון בשטח הדירה, דליקה וכד'.
  • ביטוח תכולה – כיסוי ביטוחי מקיף לתכולה הדירה מפני פריצה, שוד, גניבה, נזקי טבע, רעידת אדמה, דליקה, נזקים בזדון וכד'.
  • ביטוח מבנה למשכנתא – כיסוי ביטוחי המותאם לדרישות ביטוח מבנה במסגרת נטילת הלוואות משכנתא לצורך רכישת הנכס.
  • ביטוח בתים משותפים – כיסוי ביטוחי המותאם לכלל הרכוש המשותף בבתים משותפים –  מעליות, מרחבים מוגנים, חדרי מדרגות, חניונים, חצרות משותפים, חדרי שירות כגון חדר כושר, חדר אופניים, חדר משחקים וכד'.
  • ביטוח דירה שכורה – כיסוי ביטוחי המותאם למשכירי ו/או שוכרי דירות.

מוצרי ביטוח אלו ונוספים משלבים בתוכם הרחבות ביטוחיות המותאמות לכל מבוטח/ת באופן אישי וזאת בהתאם לצרכיו הביטוחיים, סוג וגיל הנכס, היקף התכולה, פריטי תכולה יקרי ערך וכד'.

ביטוחי דירה רוכשים רק מהמומחים של ק.מ דנאור

ביטוחי הדירה המתוכננים ומשווקים על ידינו, מותאמים לכל מבוטח/ת באופן אישי והם משלבים בתוכם את כל ההרחבות הביטוחיות בהתאם לצרכי הלקוח.
על מנת להעמיד לרשות קהל לקוחותינו את פוליסות הדירה המורחבות והמשתלמות ביותר בענף, אנחנו בחברת ק.מ דנאור סוכנות לביטוח מקפידים על הליכי תכנון מקדימים לצרכי אפיון צרכיו של המבוטח/ת. במקביל, אנו פועלים מול חברות הביטוח המובילות ביותר בענף ביטוחי הדירה ובכך אנו דואגים להשיג עבור לקוחותינו את תנאי ותעריפי הביטוח המורחבים והמשתלמים ביותר.

 

צור קשר

לפרטים ומידע נוסף מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!