30 שנות פעילות ענפה בתחום ביטוחי הרכב

עומדים לרכוש או לחדש את הביטוח לרכב? אצלנו ב-ק.מ דנאור סוכנות לביטוח, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות ביטוח בהתאמה אישית גם בתחום ביטוחי הרכב.

ביטוחי חובה, מקיף וצד ג' לכל סוגי הרכבים – במקום אחד

אנחנו בסוכנות הביטוח ק.מ דנאור, עוסקים ומתמחים בתחום ביטוחי הרכב מאז שנת 1987, כאשר הפעילות הענפה שלנו בתחום ביטוחי הרכב, מאפשרת לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות ממוצרי הביטוח המורחבים והמשתלמים ביותר בתחום.

פוליסות הביטוח המתוכננות ומשווקות על ידינו בתחום ביטוחי הרכב, כוללות בין היתר:

  • ביטוחי חובה, מקיף וצד ג' לכל סוגי הרכבים בבעלות פרטית
  • ביטוחי חובה, מקיף וצד ג' לרכבי חברה
  • ביטוחי רכב לנהגים חדשים

ביטוחי רכב בהתאמה אישית

ביטוחי הרכב המשווקים על ידינו, מותאמים באופן פרטני לכל מבוטח/ת וזאת בהתאם למספר מאפיינים כלליים כגון: סוג הרכב, גיל הנהג, עברו הביטוחי של הנהג, מערכות הבטיחות המותקנות ברכב וכדומה.
מאפיינים אלו מסייעים לנו לבחון את תנאי הפוליסות המוצעות על ידי חברות הביטוח הגדולות ולבחור מתוכן את פוליסת הרכב המורחבת והמשתלמת ביותר עבור המבוטח/ת.

ק.מ דנאור- שירות מקצועי לאורך כל הדרך

אנחנו בחברת ק.מ דנאור-סוכנות לביטוח עושים הכול על מנת להעמיד לרשות לקוחותינו את מערך השירות המקצועי והיעיל ביותר בתחום ביטוחי הרכב.
מערך שירות זה מבוסס בין היתר על הידע המקצועי והניסיון המעשי אותו רכשנו לאורך 30 שנות פעילות ענפה בתחום ביטוחי הרכב ועל התאמה מלאה בין צרכי הלקוח לתנאי הפוליסה.

מערך השירות שלנו בתחום ביטוחי הרכב מלווה את לקוחותינו לאורך כל שלבי התכנון וההקמה של הפוליסה ולאורך כל תקופת הביטוח.
במידת הצורך, אנו מספקים לקהל לקוחותינו את המענה המורחב לצורך ניהול תביעות ביטוח בתחום ביטוחי הרכב.

הפעילות הענפה שלנו בתחום ביטוחי הרכב מול חברות הביטוח המובילות והגדולות בישראל, מאפשרת לקהל לקוחותינו ליהנות מתנאי הפוליסה המורחבים והמשתלמים ביותר גם בתחום ביטוחי הרכב.

 

צור קשר

לפרטים ומידע נוסף מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!