עיתון לקוחות ק.מ. דנאור

אייקון מייל - עיתון לקוחות ק.מ. דנאור

טיפים ומאמרים, פתרונות במיקוד, מה חדש? הכירו את עיתון לקוחות ק.מ. דנאור שמגיע אליכם לתיבת המייל פעם בחודש. מה לעשות אם לא קיבלתם?

אחת לחודש אנו שולחים לכל לקוחותינו את עיתון הלקוחות שלנו.
העיתון נשלח לכתובת המייל הרשומה אצלנו.

מה כולל העיתון?

עיתון הלקוחות כולל שלושה חלקים, כאשר בכל אחד יש מספר תקצירים והפניות עם קישור לתוכן מורחב בערוצי ק.מ. דנאור – אתר האינטרנט, דף הלינקד-אין של מודי וכד'.

  • טיפים ומאמרים – בתחומי ביטוח, פנסיה ופיננסים
  • מה חדש? שירותים ומוצרים חדשים בסוכנות ובאתר
  • פתרונות במיקוד

לא קיבלתם את העיתון?

אם אינכם רואים את עיתון הלקוחות שלנו בתיבת המייל שלכם, יתכן כי העיתון מגיע לתיבת ה-Junk (דואר 'זבל'). במקרה זה באפשרותכם להגדיר כי העיתון יגיע לתיבה הראשית, בהתאם להנחיות בשירות המייל בו אתם משתמשים.

זה לא אמור לקרות, כי עיתון הלקוחות נשלח האמצעות מערכת מוכרת, מאושרת ומאובטחת, אך לקוחות רבים שהתלוננו כי אינם מקבלים את העיתון, גילו אותו בתיבת ה-Junk.

אם אינכם רואים את העיתון גם בתיבת ה-Junk, יתכן כי כתובת המייל שלכם הרשומה אצלנו אינה עדכנית. באפשרותכם לעדכן את הפרטים באמצעות הטופס.

שירות לקוחות

עדכון פרטי מייל וטלפון לצורך קבלת הודעות מ-ק.מ. דנאור

עוד טיפים ומאמרים

דו”ח סייבר יוני 2022

דו”ח סייבר: יוני 2022

מיקרוסופט מסמנת את המלכודות, ארה”ב מזהירה מפני גורמים סיניים, איומי הכופר בראש סדר העדיפויות, ועדת הבחירות המרכזית לא ערוכה לאיומי סייבר

קרא עוד »
דו”ח סייבר אפריל 2022

דו”ח סייבר: מאי 2022

הזדהות רב שלבית, רשויות מקומיות ופתרונות אלטרנטיביים, מערך הסייבר הלאומי 2021, 1.8 מיליון תושבי טקסס נחשפו, קוסטה ריקה תחת מתקפה ועוד

קרא עוד »
שליחה / שיתוף