ביטוח רכבי סיור ותיור

מפעילים שירות באמצעות רכבי סיור ותיור? אצלנו ב-ק.מ דנאור סוכנות לביטוח, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות ביטוח בהתאמה אישית גם בתחום הביטוח לרכבי סיור ותיור.

כל סוגי הביטוח לרכבי סיור ותיור במקום אחד

אנחנו בחברת ק.מ דנאור סוכנות לביטוח, עוסקים ומתמחים בענף הביטוח האלמנטרי מאז שנת 1987. לאורך השנים רכשנו התמחות מיוחדת בתכנון והקמה של פוליסות לרכבי סיור ותיור המשמשים בין היתר למטרות עבודה ותיירות. מוצרי הביטוח שלנו לרכבי סיור ותיור מותאמים באופן פרטני לסוג ודגם הרכב, גיל הנהג ועברו הביטוחי, מטרות השימוש רכבו וכד'. מוצרי הביטוח שלנו לרכבי סיור ותיור כוללים: ביטוחי חובה, מקיף וצד ג' לכל סוגי רכבי הסיור והתיור.

ביטוח לרכבי סיור ותיור – למה דווקא איתנו?

  • כי אנחנו בסוכנות הביטוח ק.מ דנאור עוסקים ומתמחים בענף ביטוח הרכב כבר 30 שנה.
  • כי אנחנו בסוכנות הביטוח ק.מ דנאור מקפידים לתכנן את מרכיבי הפוליסה בהתאם לצרכיו הביטוחיים הייחודיים של הנהג/ת ובהתאם לסוג הרכב ומטרות השימוש בו.
  • כי אנחנו בסוכנות הביטוח ק.מ דנאור פועלים מול כל חברות הביטוח המובילות בענף ביטוחי הרכב ובכך אנו בוחרים עבור לקוחותינו את חלופת הביטוח האידיאלית ביותר בעבורם.
  • כי אנחנו בסוכנות הביטוח ק.מ דנאור מלווים את לקוחותינו לאורך כל תקופת הביטוח, החל משלב תכנון והקמת הפוליסה ועד לניהול תביעות ביטוח במידת הצורך.
  • כי אנחנו בסוכנות הביטוח ק.מ דנאור עושים הכול על מנת להעמיד לרשות קהל לקוחותינו את תנאי ותעריפי הביטוח המורחבים והמשתלמים ביותר גם בתחום ביטוחי רכב סיור ותיור.
  • כי אנחנו בסוכנות הביטוח ק.מ דנאור מפעילים מערך שירות אישי הפועל באמצעות מענה טלפוני בימי ושעות הפעילות, ובאמצעות מענה מקוון 24/7 באתר האינטרנט.
  • כי אנחנו בסוכנות הביטוח ק.מ דנאור מחזיקים בהתמחות מיוחדת בענף הביטוח לעסקים ומאפשרים לקהל לקוחותינו העסקיים ליהנות מפתרונות ביטוח מורחבים בהתאם לאופי וסוג פעילותם העסקית בתחום הרכב.

 

צור קשר

לפרטים ומידע נוסף מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!