ביטוח מקיף לרכב – כיסוי לנזקי סופה

מכונית בחורף – כיסוי לנזקי סופה

הסופות האחרונות, שפגעו באלפי כלי רכב, מוכיחות עד כמה חשוב ביטוח מקיף לרכב. מה יכול לעשות מי שאין לו?

האם גם המכונית שלכם נפגעה בסערות האחרונות שהתחוללו בישראל? אלפי בעלי רכב, מכל הסוגים והגדלים, חוו את התסכול של נזקי סופה לרכבם – בין אם בנסיעה, כשנתקעו בשלוליות הענק ובזרמים החזרים ששטפו את הרחובות והכבישים, ובין אם כאשר המכונית עמדה בחניה ליד הבית, או אפילו בחניון.

מאז 1992 לא היו בישראל שיטפונות וסערות כל עזות.

כמה דברים שחשוב לדעת על נזקי סופה לרכב:

  • מי שברשותו ביטוח מקיף לרכב נהנה מכיסוי לנזקים שגרמה הסופה לרכבו, במסגרת כיסוי הבסיס של הפוליסה.
  • מי שאינו מבוטח בפוליסת ביטוח רכב מקיף, יכול לתבוע את הנזק מן הרשות המקומית, בתנאי שיוכל להוכיח כי הנזק נגרם כתוצאה מרשלנותה.
  • כדאי מאוד לתעד את הנזקים, באמצעות הטלפון סלולרי, לזירוז וייעול תהליכי תביעות ביטוח.
  • לרכבים מדגמים חדשים, המבוססים על מערכות ממוחשבות, עשוי להיגרם אובדן מוחלט (טוטאל-לוס) כתוצאה מנזקי הסופה, במיוחד כאלה שהנזק נגרם כתוצאה משקיעת הרכב במים עמוקים, מעל גובה מטר.
  • תביעות ביטוח בגין נזקי סופה נחשבות עפ"י חוק לצורך היסטוריית התביעות של המבוטח, המשפיעה על מחירי הביטוח עבורו. יחד עם זאת, חברות ביטוח מסוימות נוהגות להחריג בפועל נזקי סופה, ולא לכלול אותן בהיסטוריית התביעות של מבוטחיהן.

אנחנו ערוכים לשירות מהיר בתביעתכם

צוות ק.מ. דנאור נערך באופן מיוחד לשירות לתביעות ביטוח רכב ורכוש, בעקבות הסופות.

כל לקוח שרכבו המבוטח באמצעותנו, בכל חברות הביטוח, מוזמן לפנות לקבלת ייעוץ, הכוונה וסיוע בהכנת והגשת התביעה. כמו-כן, אנו פועלים מול חברות הביטוח השונות, לטיפול מהיר ואפקטיבי בתביעות המוגשות בשם לקוחותינו.

בנוסף, לשירותכם מוקד ייעוץ בנושא ביטוח לנזקי רכוש – רכב, דירה, נסיעות, עסקים ועוד.

עוד טיפים ומאמרים

דו”ח סייבר יוני 2022

דו”ח סייבר: יוני 2022

מיקרוסופט מסמנת את המלכודות, ארה”ב מזהירה מפני גורמים סיניים, איומי הכופר בראש סדר העדיפויות, ועדת הבחירות המרכזית לא ערוכה לאיומי סייבר

קרא עוד »
דו”ח סייבר אפריל 2022

דו”ח סייבר: מאי 2022

הזדהות רב שלבית, רשויות מקומיות ופתרונות אלטרנטיביים, מערך הסייבר הלאומי 2021, 1.8 מיליון תושבי טקסס נחשפו, קוסטה ריקה תחת מתקפה ועוד

קרא עוד »
שליחה / שיתוף