השקעות אלטרנטיביות – זה בהישג ידכם

הטכנולוגיה המתקדמת של העידן הדיגיטלי פותחת מגוון של שווקים גם עבור "המשקיע הקטן". הכירו את העולם הצומח במהירות של ההשקעות האלטרנטיביות.

חשבתם פעם לפעול בשוק ההון והפיננסים? מדוע לא עשיתם זאת עד היום? זה נראה כאילו העניין גדול עליכם? אז לידיעתכם, כעת ניתן לפעול בשווקים השונים גם בסכומים קטנים.
כלומר, מגוון חדש של אפשרויות השקעה נפתח בפניכם. קוראים לזה 'השקעות אלטרנטיביות'.

השקעות אלטרנטיביות – מה זה כולל?

כן, זה כולל מגוון רחב של אפשרויות השקעה עם שמות שחלקם מוזרים, שעכשיו נמצאים בהישג ידכם, בסכומי השקעה נמוכים שאתם יכולים להרשות לעצמכם, ועם כל הפוטנציאל הגלום בהשקעות בשווקים הפיננסיים.

  • נדל”ן מניב (בישראל ובחו”ל)
  • קרנות נאמנות ותעודות סל
  • מתכות וסחורות (קומודיטיז)
  • קרנות פרייבט-אקוויטי
  • אסטרטגיות לונג/שורט
  • ארביטראז’

אל תיבהלו. המילים האלה כבר לא שייכות רק למשקיעים הגדולים, ואנחנו כאן לשירותכם עם הידע, עם ההכוונה, ועם שירותי תכנון וסיוע של מקצוענים מנוסים (מחלקת שירותים פיננסיים).

איך נולדו ההשקעות האלטרנטיביות ואיך זה עובד?

ההתפתחויות הטכנולוגיות המדהימות של עידן האינטרנט אפשרו שני דברים: להנגיש את השווקים הפיננסיים לכל אחד ואחת, ולאפשר ניהול של השקעות קטנות בנפחים גדולים. הטכנולוגיה פתחה למעשה את השווקים עבור ההמונים.

באופן מפתיע, הרעיון נולד במטרה לאפשר למשקיעים "מסורתיים" לגוון את תיק ההשקעות שלהם באפיקים אלטרנטיביים (מכאן השם 'השקעות אלטרנטיביות'). תוך זמן קצר התברר כי באמצעות הממשקים הטכנולוגיים החכמים, לא רק שהמשקיעים הגדולים יכול לגוון את התיק, המשקיעים קטנים יכולים להיכנס למגרש. וזה קורה בקצב מסחרר.

השקעות אלטרנטיביות על מפת החיסכון

עולם ההשקעות האלטרנטיביות משלים את סל פתרונות החיסכון:

  • חיסכון פנסיוני – להבטחת משאבים לגיל הפרישה. חיסכון ארוך טווח העומד לרשות החוסך רק לאחר פרישתו מהעבודה (גיל 62 לנשים, 67 לגברים) ובצורת קצבה חודשית.
  • חיסכון לכל מטרה – תוכניות חיסכון נזילות לטווח קצר ובינוני, כגון קופת גמל להשקעה, פוליסות חיסכון, קופת גמל תיקון 190. ניתן לכלול בתחום זה גם את קרנות ההשתלמות, שאמנם אינן נזילות עד תום 6 שנים אך משמשות למרות שונות.
  • השקעות אלטרנטיביות – פתרון נזיל לטווח ארוך עם סיכוי לתשואה עודפת.

השקעות אלטרנטיביות – למי זה כדאי?

כמו כל אפיק השקעה גם השקעות אלטרנטיביות מתאימות לחלק מהאנשים יותר ולחלק אחר פחות.

מי שיש לו כספים עודפים או פנויים, כתוצאה מהכנסה גבוהה, מכירת נכס או ירושה, ופנסיונרים עם תוכניות פנסיה נזילות, עשויים למצוא עניין בהשקעות אלטרנטיביות. כך גם משקיעים שמחפשים חלופות מתקדמות לאפיקים נזילים מסורתיים, או גיוון לתיק השקעות פעיל.

🧿 🧿 🧿

אשמח לקבל מידע נוסף אודות השקעות אלטרנטיביות

שליחה / שיתוף
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter