יש פתרונות חכמים וחסכוניים לביטוח אופנועים וקטנועים

רוכב אופנוע – ביטוח אופנועים וקטנועים

פתרונות ביטוח חובה, צד ג' ומקיף לרכב דו-גלגלי, עם ניסיון מקצועי של למעלה מ-30 שנה. כדאי לרכוב על זה.

לאורך שנים התקשו בעלי רכב דו-גלגלי להשיג ביטוח. בתחום ביטוח החובה, שהוא כמובן אילוץ, היו הסדרים שונים באמצעות "הפול". גם בתחום ביטוח צד ג', עם כל הקושי, ניתן היה למצוא פתרונות סבירים. אך בתחום הביטוח המקיף שוקת שבורה; רוכבי רכב דו-גלגלי בדרך כלל נאלצו לוותר על ביטוח אופנועים, בין אם בגלל סירוב של גורמי הביטוח ובין אם בגלל המחירים הגבוהים.

הנפגעים העיקריים מן המצב היו כמובן בעלי האופנועים והקטנועים החדישים והיקרים יותר, שנאלצו לסמוך רק על עצמם ועל אמצעי מיגון שונים. לוותר על הרכיבה אינה אופציה עבור מי שהחוויה היא חלק מאישיותו וממהותו.

היום השוק קצת יותר מסודר, ויש אפשרויות ביטוח גם לרוכבי אופנועים וקטנועים. אבל, זה לא פשוט וחלק כמו בביטוח רכב משפחתי או מסחרי.
הסיבות ברורות: רוכבי דו-גלגלי מעורבים בתאונות דרכים יותר מאשר נהגי מכוניות, הפגיעות ברוכבי ונוסעי דו-גלגלי בדרך כלל חמורות יותר, הנזקים לרכב קשים יותר, וכמובן שרכב דו-גלגלי קל יותר לגניבה וקשה יותר לאיתור.

כל הסיבות האלה הופכות את רוכבי האופנועים והקטנועים לסיכון גדול יותר עבור חברות הביטוח, ומכתיבות מדיניות של בררנות גבוהה בבחירת הלקוחות המבוטחים, ולוח מחירים גבוה עבור הרוכבים.

בקיצור, אם יש לך קטנוע חדיש או אופנוע יקר, אתה צריך להשקיע יותר בנושא הביטוח – יותר כסף ויותר זמן.
אנחנו כאן כדי לחסוך לך את שניהם.

סוכנות ק.מ. דנאור מתמחה בביטוח רכב דו-גלגלי כבר למעלה מ-30 שנה. לקוחותינו נהנים מייעוץ מקצועי, המבוסס על היכרות יסודית ועמוקה עם שוק הביטוח לרכב דו-גלגלי, ועם הדרישות והצרכים המיוחדים של הרוכבים – הן אלה שעבורם הרכב הדו-גלגלי הוא מקור פרנסה, והן אלה שעבורם רכיבה היא דרך חיים.

הפתרונות שלנו לביטוח רכב דו-גלגלי כוללים ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. אנו בונים לכל רוכב את חבילת הביטוח הטובה ביותר, בתנאים הכי טובים שאפשר – פתרונות חכמים וחסכוניים בהתאמה אישית.

כדאי לרכוב על הידע והניסיון שלנו.

עוד טיפים ומאמרים

דו”ח סייבר יוני 2022

דו”ח סייבר: יוני 2022

מיקרוסופט מסמנת את המלכודות, ארה”ב מזהירה מפני גורמים סיניים, איומי הכופר בראש סדר העדיפויות, ועדת הבחירות המרכזית לא ערוכה לאיומי סייבר

קרא עוד »
דו”ח סייבר אפריל 2022

דו”ח סייבר: מאי 2022

הזדהות רב שלבית, רשויות מקומיות ופתרונות אלטרנטיביים, מערך הסייבר הלאומי 2021, 1.8 מיליון תושבי טקסס נחשפו, קוסטה ריקה תחת מתקפה ועוד

קרא עוד »
שליחה / שיתוף