שירות למבוטחים בתקופת משבר הקורונה

איור שיחת וידאו – שירות מלא בתקופת משבר הקורונה

צוות סוכנות ק.מ. דנאור נערך לספק לכל לקוח, פרטי ועסקי, את כל השירות בכל הנושאים שבטיפולנו – ביטוח, פנסיה, פיננסים.

כעת כבר ברור שמגפת הקורונה תשבש את חיינו לתקופה לא קצרה. כמו כולם גם אנחנו, בסוכנות ק.מ. דנאור, נערכים למצב החדש, על מנת להבטיח לכם, לקוחותינו היקרים, את המענה המקצועי ואת השירות ברמה שאתם רגילים אליה – מהיר, מדויק, מהימן.

מובן כי כולנו כאן בסוכנות מחויבים לשמירה על ההנחיות של משרד הבריאות ושל המשטרה, בכל הנוגע להתכנסות, הגעה לעבודה, וקיום פגישות. כתוצאה מכך חלק מן הצוות עובד מהבית, ויתכן כי בהמשך כולנו נעבוד מן הבית.
בנוסף, בתקופה הקרובה לא נוכל לקיים פגישות אישיות פנים אל פנים. לא באופן פיזי, על כל פנים.

אבל, וזה מה שחשוב, יש לנו את כל הכלים הדרושים כדי לספק לכם את כל מה שצריך – רכישת פוליסות, חידוש פוליסות, עדכון כיסויים, הגשת תביעות, מעקב אחרי תביעות, ייעוץ מקצועי וכל השאר.
השירות כרגיל.

אנו מצוידים במערכות טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, המאפשרות עבודה מרחוק גם בימים כתיקונם.
כל עובד יכול להתחבר מרחוק (מהבית או מכל מקום אחר) למערכות הסוכנות באופן מאובטח. המשמעות היא, שבכל מצב ובכל נושא, המידע נגיש במלואו.
אנחנו גם מחוברים ישירות למערכות של חברות הביטוח ובתי ההשקעות, בהם מתנהלות הפוליסות והתוכניות שלכם, כך שגם המידע הזה נגיש וזמין לנו.

מערכות התקשורת השוטפות עובדות כרגיל: טלפונים, דואר אלקטרוני ופקסים.

☎️  טלפון: 03-5626444
📧  מייל: office@kmdanor.com
📲  ווטסאפ: 0505-333-851
🖨  פקס: 03-5624555

אנו מכשירים את עובדינו לשימוש בכלים לשיחה חזותית, כגון 'זום'. במידת הצורך נוכל לקיים אתכם שיחה אישית בגובה העיניים. כאמור, לא פיזית, רק וירטואלית. אבל זה אפקטיבי.

הצוות שלנו עוקב באופן שוטף אחרי ההוראות המתחדשות בכל הקשור לעניינים פיננסיים, כגון הארכת פוליסות, גבייה, פרמיות, העברות כספים לחיסכון, הפקדות לפנסיה וכד'.
אנו עם היד על הדופק כדי להבטיח שמירה על מלוא זכויותיכם בכל התוכניות שבטיפולנו.

כמה המלצות לימים הבאים:

  • עקבו אחרי הפייסבוק שלנו. אנו נעדכן שם בהתפתחויות ודברים חשובים, ככל האפשר בזמן אמת: https://www.facebook.com/K.M.Danor.
  • השתמשו באתר שלנו לקבלת מידע על מוצרים, תוכניות ופתרונות לקראת שיחה איתנו, וכדי לתכנן את צעדיכם הבאים: http://kmdanor.co.il/.
  • נצלו את הזמן לחשוב על העתיד. ככל שמשבר הקורונה יהיה ארוך, הוא יחלוף, ואז נצטרך כולנו – אתם ואנחנו – לחזור למסלול. יש לכם כעת זמן לתכנן איך אתם רוצים שהמסלול הזה יראה.
    אנחנו כאן לשירותכם גם בעניין זה, עם מידע, ידע וייעוץ מקצועי.

והכי חשוב, אנחנו מזכירים – העיקר הבריאות. שמרו על עצמכם.

עוד טיפים ומאמרים

דו”ח סייבר יוני 2022

דו”ח סייבר: יוני 2022

מיקרוסופט מסמנת את המלכודות, ארה”ב מזהירה מפני גורמים סיניים, איומי הכופר בראש סדר העדיפויות, ועדת הבחירות המרכזית לא ערוכה לאיומי סייבר

קרא עוד »
דו”ח סייבר אפריל 2022

דו”ח סייבר: מאי 2022

הזדהות רב שלבית, רשויות מקומיות ופתרונות אלטרנטיביים, מערך הסייבר הלאומי 2021, 1.8 מיליון תושבי טקסס נחשפו, קוסטה ריקה תחת מתקפה ועוד

קרא עוד »
שליחה / שיתוף