תוכניות בהתאמה אישית

ביטוח מוסך

למוסכים יש צרכי ביטוח מיוחדים והם זקוקים למערך הגנה ביטוחית המגן גם על העסק, גם על פעילותו, וגם על העובדים. ביטוח מוסך - איזה כיסויים באמת צריך?

בביטוח עסקי יש המון אפשרויות, המון כיסויים נגד מגוון רחב של סיכונים. כמעט אין עסק שזקוק לכולם, ותמיד יש דרישות וצרכים מיוחדים הנובעים מהענף בו פועל העסק וממאפייני העסק עצמו.
במילים אחרות, ביטוח משרד אינו דומה לביטוח מוסך, וגם בין שני מוסכים עשויים להיות הבדלים בביטוח.

אחד הצרכים המאפיינים את ענף המוסכים, הוא התייחסות לרכוש של לקוחות המוסך, המכוניות הנמצאות בטיפול. צורך ייחודי נוסף, הוא כיסוי לתאונת דרכים שמתרחשת תוך כדי הסעת הרכב המטופל לצרכי בדיקה וטיפול, ע"י אחד מעובדי המוסך.
בעלי מוסכים גם חשופים לתביעות הנוגעות לאיכות הטיפול, מצד לקוחות. בנוסף, אופי העבודה במוסך חושף את העובדים בו לשורה של סיכונים.

השורה התחתונה היא, שביטוח מוסכים הוא הרבה יותר מורכב מאשר ביטוח עסק הכולל כיסוי למבנה ולתכולה בלבד. מה גם שהתכולה של מוסך מודרני היא בעלת שווי גבוה.

מהי חבילת הכיסויים המומלצת למוסך?

  • ביטוח מבנה / תכולה – כיסוי בסיסי המשותף לכל עסק שהוא, ומעניק כיסוי כנגד נזקים למבנה בו פועל העסק, ולתכולה בתוכו. הביטוח מכסה נזקי אש, מים, פריצה, גניבה ועוד. ניתן לכלול גם נזק תוצאתי, שאינו נגרם ישירות כתוצאה מן האירוע הביטוחי, אך הוא בלתי נמנע לאור האירועים.
  • ביטוח שבר מכני – ביטוח חיוני למוסכים בהם פועל ציוד מכני בעומסים גבוהים.
  • ביטוח סחורה בהעברה – מיועד בעיקר לכיסוי של משלוחי חלפים יקרים.
  • ביטוח חבות מקצועית – להגנה מפני תביעות של לקוחות על שירות וטיפול לקוי.
  • ביטוח צד ג' – לכיסוי נזקים שנגרמו לרכוש של צד שלישי – רכוש של לקוחות, עסקים שכנים ועוד.

בנוסף לכיסויים אלה, המגינים על העסק, לבעלי המוסך יש מחויבות גם לעצמו ולעובדים. לשם כך קיימים ביטוח חבות מעסיקים וביטוח תאונות אישיות. חלק חשוב בכל פתרון ביטוח מוסך.

אנו מתמחים בפתרונות ביטוח עסקיים ויש לנו ניסיון רב בתחום המוסכים. בתכנון מערך הכיסויים והיקפי הכיסוי לכל מוסך, אנו לומדים לעומק את מאפייני הפעילות של המוסך, ומזהים את הסיכונים אליהם הוא חשוף, במטרה להציע את סל הכיסויים המדויק בתנאים הטובים ביותר.

שליחה / שיתוף
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter