תוכניות בהתאמה אישית

ביטוח אובדן כושר עבודה בהתאמה אישית

במקרים בהם אינכם יכולים לעבוד ולהתפרנס כתוצאה מפגיעה בתאונה או מחלה, טוב שיש ביטוח אובדן כושר עבודה חכם, עם כיסוי רחב ומותאם לצרכים האמיתיים.

אנחנו עוסקים ומתמחים בענף ביטוחי הסיכונים מאז שנת 1987, בכלל זה גם ביטוח אובדן כושר עבודה, המיועד למטרות כיסוי ביטוחי ופיצוי כספי בכל אותם מקרים בהם המבוטח/ת מאבד את כושר עבודתו בגין תאונת עבודה, מחלת מקצוע, תאונת דרכים, מחלה קשה, תאונה אישית וכד'.

פתרונות ביטוח אובדן כושר עבודה בהתאמה אישית

בדומה לכל מוצר ביטוחי אחר שאנו מתכננים ומקימים עבור לקוחותינו, גם בתחום ביטוח אובדן כושר עבודה קהל לקוחותינו נהנה מהליך תכנון אישי, המיועד לצרכי התאמת מרכיבי הפוליסה לצרכיו הביטוחיים של כל מבוטח/ת.

הליך תכנון זה משקלל בתוכו מספר פרמטרים כגון גיל המבוטח ומצבו הרפואי-בריאותי, תחום עיסוקו של המבוטח וגורמי הסיכון הנלווים לתחום העיסוק, גובה השכר החודשי וכד'.
הליך תכנון זה מאפשר לנו להציב בפני המבוטח/ת את תנאי ותעריפי הפוליסה המשתלמים והמורחבים ביותר בענף.

כיסוי ביטוחי מורחב במקרי שיקום וסיעוד

בכל אותם מקרים בהם המבוטח/ת מוגדר כחולה סיעודי בגין המקרה הביטוחי המזכה המופיע בפוליסה, ו/או בכל אותם מקרים בהם המבוטח/ת נדרש להליך שיקומי לאחר 12 חודשי אובדן כושר עבודה, אנחנו פועלים להגדלת הפיצוי החודשי בהתאם לתנאי הפוליסה אותם אנו מתכננים מראש לצרכים ביטוחיים אלו.

בנוסף, ההרחבות הביטוחיות המוצעות על ידינו לפתרונות ביטוח אובדן כושר עבודה כוללת תשלום פיצוי בגין החודשיים הראשונות של תקופת ההמתנה וביטוחי נכות חלקית.
מחלקת ביטוח חיים בחברתנו מתמחה בהליכי תכנון והקמה של פוליסת אובדן כושר עבודה המותאמות לכל תחום עיסוק ולכלל גורמי הסיכון העלולים להוביל למקרי אובדן כושר העבודה.

פתרונות הביטוח המוצעים על ידינו בתחום זה, מאפשרים למבוטחים ובני משפחותיהם לקבל תשלום חודשי המהווה מקור הכנסה התואם את רמת חייהם. 

לפרטים נוספים אודות ביטוח אובדן כושר עבודה, עיקרי הפוליסה והליכי הקמתה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

שליחה / שיתוף
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter