מה זה 'הר הביטוח' ואיך זה עובד בשבילכם?

מקלדת מחשב - הר הביטוח

מערכת 'הר הביטוח' של משרד האוצר מאפשרת לאתר פוליסות נשכחות. אבל זאת רק ההתחלה. הכירו את העוצמה האמיתית של 'הר הביטוח'

אפשר להניח בביטחון מירבי שכבר שמעתם את השם הר הביטוח. יתכן אף כי כבר השתמשתם בשירות המעולה הזה לאיתור כספים אבודים, ואם לא – אתם כנראה מבינים שזה "משהו" שעוזר לכם להיות צרכני ביטוח משוכללים יותר. בכל מקרה לכל אחד ואחת כדאי להכיא את הר הביטוח ולדעת מה ניתן להפיק ממנו.

מה זה הר הביטוח?

הר הביטוח הוא שם של מערכת טכנולוגית לאומית, שפועלת באחריות משרד האוצר, המרכזת את את כל המידע על כל פוליסות הביטוח של של כל אזרחי ישראל, בכל חברות הביטוח מכל התקופות.

הר הביטוח - דף ראשי

כל אזרח יכול, באמצעות מס' תעודת זהות (ועוד כמה שאלות לזיהוי) להתחבר למערכת באינטרנט – עם מחשב או טלפון – ולקבל מידע הנוגע אליו. כלומר, כל הפוליסות שרשומות על שמו בכל חברות הביטוח.

אבל הר הביטוח הוא הרבה יותר מאשר כלי לאיתור כספים אבודים.

הר הביטוח משנה את ענף הביטוח

הר הביטוח יצא לדרך בשנת 2017. בתחילת הדרך כולם התלהבו מהאפשרות לגלות פוליסות נשכחות, אבל עם הזמן התבררו העוצמות האמיתיות של המערכת.

נתאר זאת מהזווית שלנו, כסוכנות המחויבת לייעוץ מקצועי איכותי: באמצעות מערכת הר הביטוח אנחנו יכולים לקבל תמונה מלאה ומפורטת של סל הביטוח של כל לקוח, לזהות כפל ביטוחי, לאתר חוסרי ביטוח, ולגלות הזדמנויות לשמירה על רמת הכיסוי תוך חיסכון בעלויות.

את זה מרבית הצרכנים לא יכולים לעשות בעצמם. כלומר, הר הביטוח הפך לכלי עבודה מרכזי בתכנון ביטוח למשפחות. תוך ימים ספורים ניתן לבחון את תיק הביטוח ולהגיש ללקוח המלצות מנומקות לבחירתו ולהחלטתו.

בעידן שלפני הר הביטוח, פרויקט כזה היה דורש מספר שבועות, אם לא חודשים. היום הוא קורה תוך ימים ובעלות נמוכה. לקוחות ק.מ. מקבלים את השירות ללא עלות.

אילו פוליסות ניתן לאתר באמצעות הר הביטוח?

איך זה עובד: אתם נותנים הרשאה, אנחנו עושים את העבודה

כדי שנוכל לקבל את המידע הנושא אליכם, עליכם להעניק לנו הרשאה לפעול בשמכם במערכת הר הביטוח. אלו הן התקנות.

באפשרותכם לספק את ההרשאה אונליין – 📍 הקליקו למתן הרשאת הר הביטוח.

עוד טיפים ומאמרים

דו”ח סייבר יוני 2022

דו”ח סייבר: יוני 2022

מיקרוסופט מסמנת את המלכודות, ארה”ב מזהירה מפני גורמים סיניים, איומי הכופר בראש סדר העדיפויות, ועדת הבחירות המרכזית לא ערוכה לאיומי סייבר

קרא עוד »
דו”ח סייבר אפריל 2022

דו”ח סייבר: מאי 2022

הזדהות רב שלבית, רשויות מקומיות ופתרונות אלטרנטיביים, מערך הסייבר הלאומי 2021, 1.8 מיליון תושבי טקסס נחשפו, קוסטה ריקה תחת מתקפה ועוד

קרא עוד »
שליחה / שיתוף